Atsiliepimai

Parašykite naują atsiliepimą

 
 
 
 
 
Laukelius su symboliu * privaloma nurodyti.
Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai.
Saugumo sumetimais išsaugomas jūsų IP adresas: 34.226.244.70.
Jūsų atsiliepimas bus matomas, kai puslapio administratorius jį patvirtins.
Pasiliekame teisę nepatvirtinti atsiliepimo ar jį pašalinti.
24 entries.
Jelena ir Juozas
Norime padekoti Andriui ir jo komandai uz puikiai pravestas vestuves. Vakaras praskriejo labai greitai. Buvo labai smagu tureti toki vedeja. Dj puikiai parinko muzika, kuri atitiko kiekvieno skoni. Rinkites , nes tikrai nepasigailesit turedami toki vedeja. Nebus laiko nei liudet ,nei miegot. ACIU uz viska ka padaret del musu..👌
Lina ir Nerijus
Didelis AČIŪ tau, Andriau, ir tavo komandai už puiku vakara ir laimingus sveciu veidus. Žinote ir mokate kaip pralinksminti bet kokio plauko zmones😅 Buvo grazu ir geriau nei tikejomes. Linkime viso ko geriausio!👍
Ilona ir Aivaras
Ačiū Andriui ir komandai už puikų vakarą. Už energiją, linksmumą, žaidimus, už įsiklausymą, pagalbą organizuojant... Tiek mes, tiek svečiai likome sužavėti. Puikiai suderinta programa mūsų bendrai vestuvių - krikštynų šventei. Ačiū Jums dar kartą...
Elena ir Aurimas
Norime padekoti Jums Andriau ir Jusu visai komandai uz nuostabiai praleista laika musu sventeje (2017-08-26), mes ir musu sveciai buvo patenkinti Jusu vedama programa. Viskas iki smulkmenu, kruopsciai, atsakingai padaryta. Visiems rekomenduosiu Jus ir Jusu komanda. Atskirai dar paminesiu Jusu asistenta, kuris be galo graziai grojo saksafonu, jis mus suzavejo. ACIU🤗
gitana+stephen
aciu labai uz nerealiai pravesta svente.uz sugebejima sudomint zaidimais 2 tautas.:airius ir lietuvius.uz atsidavima savo darbui ir mums.viskas buvo super.airiai sake kad tai buvo pacios graziausios vestuves!tu islik tox atsidaves ! visiem siulau i tave kreiptis kas nori idelios sventes
Veronika ir Marius
Norime padėkoti Andriui už nuostabiai pravesta mūsų šventę. Ir mes ir visi svečiai liko begalo patenkinti. Vakaras buvo pilnas linksmų žaidimų, šokių ir geros nuotaikos! Rekomenduojame Andrių ir jo komanda 100%, tikrai nepaves!
Kristina&Mantas vedtuves 2017.07.08
Profesionalus vedimas bei sklandi svente garantuota. Didelis ačiū už rūpestinguma, gera nuotaika ir nepriekaištinga vedima!! 😉😉
Jaunavedžiai
Labai labai ačiū vedėjui Andriui ir jo komandai už superinę vestuvių programą! Viskas buvo dar geriau, negu tikėjomės! Žinojom, kad jūs tikri profesionalai ir kad bus linksma, taip ir buvo! Viskas suplanuota iki smulkmenų, žaidimai originalūs ir įdomūs, ir kiek daug pozityvios energijos! Visiems svečiams patiko!!! Papildomas ačiū DJ už šokius iki ryto džiaugiamės, kad savo šventei pasirinkom jus! Šaunuoliai!
Dovidas
Didelis didelis Ačiū ! idealus šventės vedėjas , likome be galo patenkinti ir mes ir šventės svečiai. 🙂
Indrė ir Matas
Dėkojame Andriui ir jo komandai prisidėjus prie mūsų šventės.Patenkinti likome tiek mes tiek svečiai. Liūdėti neteko niekam, linksma buvo ir jauniems ir vyresniems. Rekomenduojame Jus 100% ir kitiems. Ačiū už su energija ir atsidavimu atliktą darbą. Linkime gerų ir linksmų Jums darbų. Susitiksime per krikštynas.
Marius ir Kristina
Norime padekoti uz nuostabiai praleista laika, uz saunu vakara ir gera nuotaika. Jusu deka svente buvo puiki. Aciu dar karta jusu visai kompanijai.
Sandra ir Eugenijus
Dėkui Jums labai! Mes esame be galo laimingi, kad pasirinkome Jūsų komanda savo šventei. Viskas buvo idealu ir taip pat susilaukėme daug pagyrų iš svečių Jūsų atžvilgiu. Dar kartą ačiū Jums labai ir sėkmės visai Jūsų komandai!
Dovile ir Irmantas
Birželį šventėme vestuves. Norėtume labai padėkoti gerbiamam Andriui, už puikiai pravestą vestuvių šventę, buvo linksma - įdomūs žaidimai, puikiai suplanuota vakaro programa, smagus, inteligentiškas bendravimas su svečiais ir gera muzika. Labai didelis AČIŪ!!
Laima ir Edvinas
Jubiliejus buvo ne pirmas mūsų susitikimas ir galbūt ne paskutinis, bet vis tiek mes nerandame žodžių, kaip padėkoti Jums ir Jūsų komandai už atliktą darbą! Jūs esate NUOSTABŪS! Taip ir toliau! Sėkmės tolimesniuose darbuose!
Karolina
Labai labai šaunus vedėjas Andrius. Žandus skaudėjo nuo juoko. Mums niekuo nereikėjo rūpintis, jis pravedė šventę idealiai nuo A iki Z. Ačiū, Andriui ir jo komandai. Sėkmės.
Kristina ir Vytautas
Naujai iškepta šeima Jums dėkoja už puikų renginį, viskas buvo labai gražiai, padovanojot visiems svečiams ir mums įsimintiną vakarą su daug gerų emocijų bei juoko!!!! Puikiai savo darbą išmananti komanda!! Ačiū ačiū ačiū!!!!
Vilma Bružienė
Visų tėvų ir abiturientų vardu didelį ĄČIŪ norime tarti Andriui ir jo komandai už nuoširdų darbą organizuojant Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos XX laidos išleistuves. Jūsų pasiūlytos idėjos tiko ir patiko visiems išleistuvių dalyviams, jos buvo smagios ir originalios. Andriaus šypsenos, humoro ir energijos dėka visi buvome užkrėsti gera nuotaika. Išleistuves organizavę tėvai nuo pirmojo susitikimo su Andriumi nuolat jautė jo palaikymą ir padrąsinimą. Visas renginys pravestas puikiai, viskas suorganizuota smulkmeniškai! Andrius geba pastebėti kiekvieną ir valdyti didžiulę publiką (230 svečių). Džiaugiamės patikėję Andriumi Sabaliausku ir visiems rekomenduojame neabejoti jį pasirenkant. Jūsų šventė irgi gali būti nuostabi! Gargždų “Vaivorykštės” gimnazijos XX laidos abiturientų tėvų vardu Vilma Bružienė
Kristina ir Donatas
Norime padėkoti Andriui ir visai jo komandai už nuostabią šventę 🙂 Tiek mes, tiek mūsų svečiai buvome sužavėti. Andrius puikus renginių vedėjas, be galo komunikabilus, linksmas, šiltas žmogus. Puikiai jaučia publiką, labai taktiškas, sugeba visus įtraukti į programą, kuri buvo tikrai originali ir įdomi. Labai Jums ačiū už neeilinį vakarėlį. Jūs nerealūs 🙂 Drąsiai rekomenduoju.
Vaida ir Gaudentas Runtai
Norime padėkoti už puikią šventę! Esame ne tik mes patenkinti, bet ir mūsų svečiai 🙂 Savo dalyvavimu papuošėte mūsų vestuves. Pasirinkti Jus - buvo puikus pasirinkimas. Tikrai rekomenduojame ir dar rekomenduosime Jus. Tariame didelį AČIŪ už Jūsų komandos atsidavimą savo darbui.
UAB Western Fabrications
Nuoširdžiai dėkojame vedėjui Andriui Sabaliauskui ir jo šauniai komandai, už fantastiškai pravestą įmonės kalėdinį vakarėlį. Šventė buvo suorganizuota iki menkiausiu detalu. Šio renginio vedėjo gebėjimas orientuotis į svečių norus, nuotaiką, jo išradingumas bei energija tiesiog žavėjo. Ir toliau linkime tokios energijos ir meilės savo darbui! Dėkojame už tai, kad nereikėjo sukti galvos, kaip praeis vakaras... Jūs kultūringas, mokantis valdyti publiką, mokate sudominti , ne karto nepritruko šmaikštaus žodžio, nebuvo ne vienos nejaukios sekundes. 100% rekomenduoju tiems kurie nori turėti įspūdžiu pilna vakarą!