Atsiliepimai

Parašykite naują atsiliepimą

 
 
 
 
 
Laukelius su symboliu * privaloma nurodyti.
Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai.
Saugumo sumetimais išsaugomas jūsų IP adresas: 54.198.58.62.
Jūsų atsiliepimas bus matomas, kai puslapio administratorius jį patvirtins.
Pasiliekame teisę nepatvirtinti atsiliepimo ar jį pašalinti.
Elena ir Aurimas
Norime padekoti Jums Andriau ir Jusu visai komandai uz nuostabiai praleista laika musu sventeje (2017-08-26), mes ir musu sveciai buvo patenkinti Jusu vedama programa. Viskas iki smulkmenu, kruopsciai, atsakingai padaryta. Visiems rekomenduosiu Jus ir Jusu komanda. Atskirai dar paminesiu Jusu asistenta, kuris be galo graziai grojo saksafonu, jis mus suzavejo. ACIU🤗
gitana+stephen
aciu labai uz nerealiai pravesta svente.uz sugebejima sudomint zaidimais 2 tautas.:airius ir lietuvius.uz atsidavima savo darbui ir mums.viskas buvo super.airiai sake kad tai buvo pacios graziausios vestuves!tu islik tox atsidaves ! visiem siulau i tave kreiptis kas nori idelios sventes
Veronika ir Marius
Norime padėkoti Andriui už nuostabiai pravesta mūsų šventę. Ir mes ir visi svečiai liko begalo patenkinti. Vakaras buvo pilnas linksmų žaidimų, šokių ir geros nuotaikos! Rekomenduojame Andrių ir jo komanda 100%, tikrai nepaves!
Kristina&Mantas vedtuves 2017.07.08
Profesionalus vedimas bei sklandi svente garantuota. Didelis ačiū už rūpestinguma, gera nuotaika ir nepriekaištinga vedima!! 😉😉
Jaunavedžiai
Labai labai ačiū vedėjui Andriui ir jo komandai už superinę vestuvių programą! Viskas buvo dar geriau, negu tikėjomės! Žinojom, kad jūs tikri profesionalai ir kad bus linksma, taip ir buvo! Viskas suplanuota iki smulkmenų, žaidimai originalūs ir įdomūs, ir kiek daug pozityvios energijos! Visiems svečiams patiko!!! Papildomas ačiū DJ už šokius iki ryto džiaugiamės, kad savo šventei pasirinkom jus! Šaunuoliai!
Dovidas
Didelis didelis Ačiū ! idealus šventės vedėjas , likome be galo patenkinti ir mes ir šventės svečiai. 🙂
Indrė ir Matas
Dėkojame Andriui ir jo komandai prisidėjus prie mūsų šventės.Patenkinti likome tiek mes tiek svečiai. Liūdėti neteko niekam, linksma buvo ir jauniems ir vyresniems. Rekomenduojame Jus 100% ir kitiems. Ačiū už su energija ir atsidavimu atliktą darbą. Linkime gerų ir linksmų Jums darbų. Susitiksime per krikštynas.
Marius ir Kristina
Norime padekoti uz nuostabiai praleista laika, uz saunu vakara ir gera nuotaika. Jusu deka svente buvo puiki. Aciu dar karta jusu visai kompanijai.
Sandra ir Eugenijus
Dėkui Jums labai! Mes esame be galo laimingi, kad pasirinkome Jūsų komanda savo šventei. Viskas buvo idealu ir taip pat susilaukėme daug pagyrų iš svečių Jūsų atžvilgiu. Dar kartą ačiū Jums labai ir sėkmės visai Jūsų komandai!
Dovile ir Irmantas
Birželį šventėme vestuves. Norėtume labai padėkoti gerbiamam Andriui, už puikiai pravestą vestuvių šventę, buvo linksma - įdomūs žaidimai, puikiai suplanuota vakaro programa, smagus, inteligentiškas bendravimas su svečiais ir gera muzika. Labai didelis AČIŪ!!
Laima ir Edvinas
Jubiliejus buvo ne pirmas mūsų susitikimas ir galbūt ne paskutinis, bet vis tiek mes nerandame žodžių, kaip padėkoti Jums ir Jūsų komandai už atliktą darbą! Jūs esate NUOSTABŪS! Taip ir toliau! Sėkmės tolimesniuose darbuose!
Karolina
Labai labai šaunus vedėjas Andrius. Žandus skaudėjo nuo juoko. Mums niekuo nereikėjo rūpintis, jis pravedė šventę idealiai nuo A iki Z. Ačiū, Andriui ir jo komandai. Sėkmės.
Kristina ir Vytautas
Naujai iškepta šeima Jums dėkoja už puikų renginį, viskas buvo labai gražiai, padovanojot visiems svečiams ir mums įsimintiną vakarą su daug gerų emocijų bei juoko!!!! Puikiai savo darbą išmananti komanda!! Ačiū ačiū ačiū!!!!
Vilma Bružienė
Visų tėvų ir abiturientų vardu didelį ĄČIŪ norime tarti Andriui ir jo komandai už nuoširdų darbą organizuojant Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazijos XX laidos išleistuves. Jūsų pasiūlytos idėjos tiko ir patiko visiems išleistuvių dalyviams, jos buvo smagios ir originalios. Andriaus šypsenos, humoro ir energijos dėka visi buvome užkrėsti gera nuotaika. Išleistuves organizavę tėvai nuo pirmojo susitikimo su Andriumi nuolat jautė jo palaikymą ir padrąsinimą. Visas renginys pravestas puikiai, viskas suorganizuota smulkmeniškai! Andrius geba pastebėti kiekvieną ir valdyti didžiulę publiką (230 svečių). Džiaugiamės patikėję Andriumi Sabaliausku ir visiems rekomenduojame neabejoti jį pasirenkant. Jūsų šventė irgi gali būti nuostabi! Gargždų “Vaivorykštės” gimnazijos XX laidos abiturientų tėvų vardu Vilma Bružienė
Kristina ir Donatas
Norime padėkoti Andriui ir visai jo komandai už nuostabią šventę 🙂 Tiek mes, tiek mūsų svečiai buvome sužavėti. Andrius puikus renginių vedėjas, be galo komunikabilus, linksmas, šiltas žmogus. Puikiai jaučia publiką, labai taktiškas, sugeba visus įtraukti į programą, kuri buvo tikrai originali ir įdomi. Labai Jums ačiū už neeilinį vakarėlį. Jūs nerealūs 🙂 Drąsiai rekomenduoju.
Vaida ir Gaudentas Runtai
Norime padėkoti už puikią šventę! Esame ne tik mes patenkinti, bet ir mūsų svečiai 🙂 Savo dalyvavimu papuošėte mūsų vestuves. Pasirinkti Jus - buvo puikus pasirinkimas. Tikrai rekomenduojame ir dar rekomenduosime Jus. Tariame didelį AČIŪ už Jūsų komandos atsidavimą savo darbui.
UAB Western Fabrications
Nuoširdžiai dėkojame vedėjui Andriui Sabaliauskui ir jo šauniai komandai, už fantastiškai pravestą įmonės kalėdinį vakarėlį. Šventė buvo suorganizuota iki menkiausiu detalu. Šio renginio vedėjo gebėjimas orientuotis į svečių norus, nuotaiką, jo išradingumas bei energija tiesiog žavėjo. Ir toliau linkime tokios energijos ir meilės savo darbui! Dėkojame už tai, kad nereikėjo sukti galvos, kaip praeis vakaras... Jūs kultūringas, mokantis valdyti publiką, mokate sudominti , ne karto nepritruko šmaikštaus žodžio, nebuvo ne vienos nejaukios sekundes. 100% rekomenduoju tiems kurie nori turėti įspūdžiu pilna vakarą!
Lina
Kėdainių "Atžalyno" gimnazijos abiturientų, jų tėvelių ir mokytojų vardu, norėčiau širdingai padėkoti Andriui ir jo komandai už puikiai pravestą išleistuvių šventę.Išmoninga vakaro programa, Andriaus puikus humoro jausmas ir profesionalumas sužavėjo visus, o didžėjaus taikliai parinkta muzika,nepaliko abejingų. Tik Andriaus ir jo komandos dėka, mūsų vaikų šventė buvo tiesiog tobula! Jei kas abejojate ar kviesti šį vedėją - kvieskite ir net negalvokite, jis išpildys visus Jūsų lūkęsčius.
Viktorija ir Aurimas
Norime padėkoti Andriui ir jo komandai už puikiai pravestą mūsų šventę. Mums teko tik mėgautis savo vestuvėmis, norėjome, kad laikas tiksėtų kuo lėčiau. Ačiū už operatyvumą, organizuotumą, puikią nuotaiką. Esate nuostabūs:)))
Monika ir Modestas
Andriau, Aprimus šventės šurmuliui ir emocijoms, norime padėkoti už puikiai kuruotą šventinį vakarą. Kaip Jūs pasitikote svečius su dideliu gerų emocijų užtaisu lygiai taip pat mes juos išlydėjome. Džiaugiamės, kad visi buvo užimti, įtraukti į šventės judesį. Neliko nei vieno svečio abejingo, kiekvienas turėjo pagiriamąjį žodį šventei tuo tarpu ir Jums. Nors neteko gyvai pabendrauti iki šventės, Jūsų profesionalumo dėka tai įtakos renginiui neturėjo. Ačiū, kad išgirdote visas užgaidas ir pageidavimus. Dėkojame visai komandai už puikų darbą ir visus lūkesčius pranokusį rezultatą. Ačiū už vidurnakčio staigmeną, vakaras tapo dar nuoširdesnis. Atrodo maža smulkmena, bet sukėlė daug gerų emocijų. Ačiū už nuoširdų bendravimą ir supratimą. Esame labai patenkinti pasirinkę Jūsų komandą. Sėkmės darbuose, lai geros emocijos visada lieka Jūsų išskirtiniu bruožu 🙂