Atsiliepimai

Parašykite naują atsiliepimą

 
 
 
 
 
Laukelius su symboliu * privaloma nurodyti.
Jūsų elektroninis paštas nebus rodomas viešai.
Saugumo sumetimais išsaugomas jūsų IP adresas: 3.227.247.17.
Jūsų atsiliepimas bus matomas, kai puslapio administratorius jį patvirtins.
Pasiliekame teisę nepatvirtinti atsiliepimo ar jį pašalinti.
24 entries.
Lina
Kėdainių "Atžalyno" gimnazijos abiturientų, jų tėvelių ir mokytojų vardu, norėčiau širdingai padėkoti Andriui ir jo komandai už puikiai pravestą išleistuvių šventę.Išmoninga vakaro programa, Andriaus puikus humoro jausmas ir profesionalumas sužavėjo visus, o didžėjaus taikliai parinkta muzika,nepaliko abejingų. Tik Andriaus ir jo komandos dėka, mūsų vaikų šventė buvo tiesiog tobula! Jei kas abejojate ar kviesti šį vedėją - kvieskite ir net negalvokite, jis išpildys visus Jūsų lūkęsčius.
Viktorija ir Aurimas
Norime padėkoti Andriui ir jo komandai už puikiai pravestą mūsų šventę. Mums teko tik mėgautis savo vestuvėmis, norėjome, kad laikas tiksėtų kuo lėčiau. Ačiū už operatyvumą, organizuotumą, puikią nuotaiką. Esate nuostabūs:)))
Monika ir Modestas
Andriau, Aprimus šventės šurmuliui ir emocijoms, norime padėkoti už puikiai kuruotą šventinį vakarą. Kaip Jūs pasitikote svečius su dideliu gerų emocijų užtaisu lygiai taip pat mes juos išlydėjome. Džiaugiamės, kad visi buvo užimti, įtraukti į šventės judesį. Neliko nei vieno svečio abejingo, kiekvienas turėjo pagiriamąjį žodį šventei tuo tarpu ir Jums. Nors neteko gyvai pabendrauti iki šventės, Jūsų profesionalumo dėka tai įtakos renginiui neturėjo. Ačiū, kad išgirdote visas užgaidas ir pageidavimus. Dėkojame visai komandai už puikų darbą ir visus lūkesčius pranokusį rezultatą. Ačiū už vidurnakčio staigmeną, vakaras tapo dar nuoširdesnis. Atrodo maža smulkmena, bet sukėlė daug gerų emocijų. Ačiū už nuoširdų bendravimą ir supratimą. Esame labai patenkinti pasirinkę Jūsų komandą. Sėkmės darbuose, lai geros emocijos visada lieka Jūsų išskirtiniu bruožu 🙂
Sandra
Rinkdamiesi savo šventei vieną svarbiausių žmonių - vedėją..ir skaitydami apie Andriu Sabaliauską atsiliepimus, galvojome, negi gali būti toks puikus vedėjas, žmogus, kad visi rašytų tik teigiamus atsiliepimus...šiandien galim tik prisidėti prie visų, ir tarti AČIŪ, už atsidavimą, neišblėstantį humoro jausmą, už nepamirštamą dieną. Viskas buvo tobulai tobula, apgalvota ir išpildyta .Svečiai visi iki vieno liko sužavėti, ačiū už visų širdyse paliktą gražų mūsų šventės prisiminimą..