12 val. nakties vestuvių kulminacija

Labai svarbi ir tuo pačiu įdomi tema. Kai šventė jau įsibėgėja ir patiriate daug emocijų, artėja ir 12 val. nakties pagrindinis taškas arba kitaip galime pavadinti vestuvių kulminacija. Standartiškai 12 val. vestuvėse yra pasitinkama taip:

12 val. nakties vestuvių kulminacija - tortas
12 val. nakties vestuvių kulminacija – tortas

Vakaro vedėjui paraginus, personalas išnešioja šampano pripildytas taures, arba patys svečiai pasipilsto taures. Skamba ilgiausių metų. Svečiai sveikiną jaunuosius susidauždami šampano taurėmis. Tada vyksta akcentas lauke, dažniausiai tai būna Ugnies šou pasirodymai, Fejerverkų šaudymas, ledo skulptūrų su ugnimi šou ir kt. Šių gražių ir kokybiškų akcentų kainos prasideda nuo 400 eurų.

 

Jei biudžetas yra ribotas, 12 val. nakties lauke galima padaryti gintaro dulkių metimą į specialių aukurą su ugnimi. Dažniausiai tuom pasirūpina vakaro vedėjai arba vedybų planuotojos.

Naujovė, kurią galima pagyvinti 12 val. kulminacija tai sausas ledas. Jis yra išnešiojamas po mažą gabalėlį ledo svečiams į šampano pripildytas taures, ir vyksta reakcija su skysčiu, tai yra ledas pradeda garuoti stulbinančiais garais. Ledas yra -70 laipsnių ir yra visiškai nepavojingas organizmui. Ledo likutis, vėliau yra supilamas į specialius kibirėlius ir jaunavedžiams duodama pilti karštą vandenį, vyksta labai graži reakcija ir prieš pjaunant tortą, elegantiškai „paskesta“ ledo garuose.

Po šių vakaro akcentų, viduje vyksta keliaraiščio bei puokštės metimo atrakcija ir simbolinis jaunavedžių torto pjovimas. Kai jaunieji žaisdami ragauja tortą, po truputėlį svečiai kviečiami taip pat ragauti torto, laukia kavą ir arbata. Po kavos ir torto pertraukėlės dažniausiai vakaro programą eina į pabaigą, nes antroji, naktinė vestuvių dalis yra ŠOKIAI IK RYTO.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *