Nuo ko pradėti organizuoti vestuvių šventę

Svarbiausi akcentai ruošiantis vestuvių šventei yra:

  • Šventės data;
  • Šventės vieta;
  • Bažnyčios laikas;
  • Šventinės programos dalyviai (svečiai, vedėjas, dj–us, grupės, muzikantai ir t.t).

Apie kiekvieną plačiau. Pagrindinis atspirties taškas norint pradėti organizuoti šventę, reikia nusistatyti šventės datą, Kaip žinote pačios populiariausios datos yra birželio, liepos, rugpjūčio mėnesiais, todėl jei norite tuoktis ir švęsti vasarą, šventės datą nusimatykite jau prieš metus ar pusantrų.

Sventes vedejas Andrius Sabaliauskas
Sventes vedejas Andrius Sabaliauskas

Antras labai svarbus aspektas, organizuojant vestuvių šventę tai yra vieta, jei organizuosite šventę vasarą, sodyba ar restoraną rekomenduojama užsakyti taip pat prieš metus ar daugiau. Nepamirškime ir to, kad kainos vasara yra šiek tiek didesnės, ir jei turite ribotą biudžetą ir norite sutaupyti šventės vietą galite rinktis ne vasaros sezono metu. Sodybos populiariausios švęsti vestuves, vien dėl svečių privatumo, natūralios gamtos, nakvynių vietų, 12 val kulminacijos lauke.

Taip pat populiaru švęsti restoranuose, tik ten kartai būna problemos dėl garso apribojimų. Dažniausiai restoranuose prašoma nuo 12 val. nakties tylinti muzika, dėl viešbučio gyventojų ir dėl viešosios ramybės drumstimo. Apmąstykite tai.

Bažnyčios laikas. Pats pagrindinis akcentas, juk tai ta akimirka dėl kurios ir organizuojama šventė. Santuokos sakramentas, bažnytinė priesaika, palaiminimas, aukso žiedų sumainymas ir visa tai vadinama vestuvėmis.
Jei norite, kad vakare dar būtų jėgų švęsti, siūlau pasirinkti ceremonijos laiką po pietų, pvz. 13 val, 14 val, 15 val. arba kitus laikus. Pagrindinė priežastis, ta, kad nuo pačio ryto bus daug streso, makiažai, šukuosenos ir kiti pasiruošimo darbai. Pamąstykite ir apie tai jog teks kai kuriems svečiams atvykti ir iš tolėliau. Taigi popietinis laikas tikrai yra geriausias sprendimas tuoktis.

Šventinės programos dalyviai. Tai irgi vienas svarbiausių aspektų. Jau turime šventės datą, šventės vietą, bažnyčios laiką, na o dabar belieka pasirūpinti vakaro emocijomis, t.y. vedėju, dj-umi, muzikantais, grupėmis ir kitais niuansais. Dar kartą pasikartosiu, kad vasaros sezono metui patikimus ir profesionalius vedėjus, dj-us, reikėtų ieškoti prieš metus laiko. Geriausiai programos dalyvius rinktis pagal rekomendacijas, video medžiagą, pokalbio telefonu arba susitikus gyvai. Nepamirškite ir tai, kad bendraujant su vedėju ar muzikantu jaustųsi bendrystė ir tarpusavio draugiškumas, tai vienas iš sėkmingų veiksnių, kurie nulems pozityvias emocijas šventės metu.